Pawilony mieszkalne

Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania

Pawilony mieszkalne są coraz częstszym rozwiązaniem w obecnych czasach. Stanowią one alternatywę dla budowy tradycyjnych domów. Są to niewielkich rozmiarów mieszkania, które mogą być wykorzystywane jako domek letniskowy, czy też stałe miejsce zamieszkania. W naszej ofercie znajdują się pawilony mieszkalne wykonane z płyty warstwowej, dzięki czemu są niezwykle łatwe w montażu i demontażu czy też podczas transportu. Kontenery mieszkalne są także stosunkowo tanie w budowie i utrzymaniu. Koszty budowy i eksploatacji są zwykle znacznie niższe niż w przypadku tradycyjnych budynków mieszkalnych. Z uwagi na ich mobilność i lekkość, zwykle nie wymagają one skomplikowanych prac fundamentowych i instalacji, co dodatkowo obniża koszty.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup pawilonów mieszkalnych z naszej oferty?

Ten rodzaj budownictwa jest przede wszystkim praktyczny i funkcjonalny. Od standardowego budownictwa może różnić się jedynie metrażem. Poza tym, że są tanie w utrzymaniu, są rozwiązaniem modnym i funkcjonalnym, niezależnie od tego czy jest to opcja tylko na wakacje, czy też na stałe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pawilonów mieszkalnych.

Realizacje naszych pawilonów

Pytania i odpowiedzi

Tak, każda firma dokonująca u nas zamówienia otrzyma fakturę VAT na 23%.
Pawilony mieszkalne charakteryzują się wysoką praktycznością oraz nowoczesnym wyglądem. Pawilon można spersonalizować pod własne potrzeby, w każdym momencie można zmienić lokalizację kontenera.
Kontener ogrzewany jest za pomocą grzejników elektrycznych i klimatyzacji, którą można znaleźć w naszej ofercie.

Po więcej pytań i odpowiedzi zachęcamy do odwiedzenia strony FAQ