Pawilony mieszkalne

Kategorie

Skontaktuj się z nami!

Biuro obsługi klienta

Obsługa klienta od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

biuro@novipawilony.pl

Skopiuj adres email

Odpowiemy na Twoje zapytanie jak najszybciej to będzie możliwe. Na wiadomości pozostawione w soboty, niedziele, święta odpowiemy w godzinach pracy.

Pawilony mieszkalne są coraz częstszym rozwiązaniem w obecnych czasach. Stanowią one alternatywę dla budowy tradycyjnych domów. Są to niewielkich rozmiarów mieszkania, które mogą być wykorzystywane jako domek letniskowy, czy też stałe miejsce zamieszkania. W naszej ofercie znajdują się pawilony mieszkalne wykonane z płyty warstwowej, dzięki czemu są niezwykle łatwe w montażu i demontażu czy też podczas transportu. Kontenery mieszkalne są także stosunkowo tanie w budowie i utrzymaniu. Koszty budowy i eksploatacji są zwykle znacznie niższe niż w przypadku tradycyjnych budynków mieszkalnych. Z uwagi na ich mobilność i lekkość, zwykle nie wymagają one skomplikowanych prac fundamentowych i instalacji, co dodatkowo obniża koszty.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup pawilonów mieszkalnych z naszej oferty?

Ten rodzaj budownictwa jest przede wszystkim praktyczny i funkcjonalny. Od standardowego budownictwa może różnić się jedynie metrażem. Poza tym, że są tanie w utrzymaniu, są rozwiązaniem modnym i funkcjonalnym, niezależnie od tego czy jest to opcja tylko na wakacje, czy też na stałe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pawilonów mieszkalnych.

Opinie naszych klientów

Piotr
Piotr
Czytaj więcej
Firma Novi Pawilony i Pani Ewelina- koordynator biura jest godna polecenia. Obsługa Klienta przez Panią Ewelinę na najwyższym poziomie. Polecam w 100%, bardzo dobra współpraca, miły i szybki kontakt oraz rzetelne podejście do sprawy. Tak trzymać Pani Ewelino. Pozdrawiam
Dorota Gogolewska
Dorota Gogolewska
Czytaj więcej
Bardzo dziękuję Pani Ewelinie Ciesielskiej za pomoc w realizacji postawienia mojego pawilonu na działce. Czułam się bezpieczna i zaopiekowana poprzez cierpliwą i ciepłą relację, oraz profesjonalne doradztwo. Gorąco polecam tą firmę.
Pawilon stoi i ma się dobrze 🙂👍👍👍
Andrzej Aranowski
Andrzej Aranowski
Czytaj więcej
Pawilon wykonany zgodnie z umową, szybko i rzetelnie.
Polecam.
Grażyna kuszykmorawska
Grażyna kuszykmorawska
Czytaj więcej
Firma Novi Pawilony jest godna polecenia,Pani Ewelina do klienta podchodzi indywidualnie i w 100% pomaga w załatwieniu wszelkich spraw .Polecam wszystkim, miłego dnia życzę.
Jędrzej Rumieńczyk
Jędrzej Rumieńczyk
Czytaj więcej
Długo zastanawiałem sie nad zakupem pawilonu, dopiero firma Novi Pawilony przekonała mnie do kupna i nie żałuję! Mam świetne biuro, a wszystko dzięki fachowemu doradztwu ze strony pracowników Novi. Gorąco polecam, jeśli ktoś sie jeszcze zastanawia.
Poprzedni
Następny

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Na stronie pytania i odpowiedzi znajdziesz pełną listę najczęściej zadawanych pytań, którą na bieżąco aktualizujemy. Oferujemy wyczerpujące odpowiedzi, abyś mógł lepiej zrozumieć nasze innowacyjne pawilony z płyty warstwowej. Bez względu na to, czy interesuje Cię montaż, parametry techniczne czy dostępność, nasze FAQ dostarcza klarownych informacji, abyś mógł podejmować świadome decyzje.
Czy wystawiamy fakturę vat?
Tak, do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT. 23% vat – firmy 8% vat – osoby fizyczne
Pawilony mieszkalne charakteryzują się wysoką praktycznością oraz nowoczesnym wyglądem. Pawilon można spersonalizować pod własne potrzeby, w każdym momencie można zmienić lokalizację kontenera.
Kontener ogrzewany jest za pomocą grzejników elektrycznych i klimatyzacji, którą można znaleźć w naszej ofercie.