Pawilony magazynowe

Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania

Magazyny z płyty warstwowej

Oferowane przez nas nowoczesne i ekonomiczne pawilony magazynowe są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych hal magazynowych oraz murowanych budynków. Ich nowoczesna forma oraz cechy charakterystyczne sprawiają, że stanowią rozsądną inwestycję w rozwój firmy. Zakup kontenerów lub pawilonów magazynowych to bezpieczne posunięcie, gwarantujące długofalowe korzyści. Nasza oferta obejmuje możliwość wykonania dowolnego projektu pawilonu i przygotowania go od podstaw aż do montażu na wskazanym miejscu. Proponujemy zawsze atrakcyjne ceny, adekwatne do wysokiej jakości produktu i dopasowanie go do indywidualnych oczekiwań i zapotrzebowania.

Zalety posiadania pawilonów magazynowych

Płyty warstwowe, z jakich przygotowujemy kontenery magazynowe oraz pawilony, są materiałami uniwersalnymi, a ze względu na doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną rewelacyjnie sprawdzają się jako obiekty magazynowe, oraz biurowe. Zastosowanie płyt pozwala uzyskać w zasadzie dowolny rozmiar i kształt obiektu, bez wpływania na jego bezpieczeństwo czy komfort użytkowania. Magazyn z płyty warstwowej stwarza niezliczoną ilość możliwości i sposobów rozbudowy obiektu w miarę rozrastania się firmy i zwiększania się jej zapotrzebowania na przestrzeń roboczą. Pawilony magazynowe nadają się praktycznie do każdego rodzaju działalności, również tej wymagającej zachowania szczególnych warunków pracy. Płyty warstwowe są ognioodporne, dzięki czemu zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Można też z łatwością dopasować ich estetykę do otoczenia.

Dlaczego my?

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która będzie w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta. Nasza firma zajmuje się produkcją pawilonów już od długiego czasu. Do każdego zamówienia podchodzimy w indywidualny sposób by nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Charakteryzujemy się terminowością i sumiennością i zawsze staramy się by produkt był dostosowany do potrzeb i wymogów klienta. Pawilony możemy wykonać w różnej konfiguracji oraz kolorystyce, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Realizacje naszych pawilonów

Pytania i odpowiedzi

Ostateczny koszt pawilonów magazynowych będzie zależał od wielkości i skomplikowania projektu oraz wykorzystanego rodzaju płyty warstwowej. W celu uzyskania dokładnej wyceny najlepiej skonsultować się z naszymi doświadczonymi specjalistami w dziedzinie magazynów z płyty warstwowej.
Czas realizacji dla mniejszych magazynów kontenerowych z płyty warstwowej wynosi od 3 do 5 tygodni, jednak dla większych projektów czas ten może być znacznie dłuższy.
Mniejsze magazyny z płyty warstwowej (do 3m szerokości i 9m długości) mogą być transportowane w całości przy użyciu standardowych samochodów ciężarowych. W przypadku większych magazynów, są one transportowane w częściach i montowane na miejscu.

Po więcej pytań i odpowiedzi zachęcamy do odwiedzenia strony FAQ