Pawilony magazynowe

Kategorie

Skontaktuj się z nami!

Biuro obsługi klienta

Obsługa klienta od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

biuro@novipawilony.pl

Skopiuj adres email

Odpowiemy na Twoje zapytanie jak najszybciej to będzie możliwe. Na wiadomości pozostawione w soboty, niedziele, święta odpowiemy w godzinach pracy.

Magazyny z płyty warstwowej

Oferowane przez nas nowoczesne i ekonomiczne pawilony magazynowe są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych hal magazynowych oraz murowanych budynków. Ich nowoczesna forma oraz cechy charakterystyczne sprawiają, że stanowią rozsądną inwestycję w rozwój firmy. Zakup kontenerów lub pawilonów magazynowych to bezpieczne posunięcie, gwarantujące długofalowe korzyści. Nasza oferta obejmuje możliwość wykonania dowolnego projektu pawilonu i przygotowania go od podstaw aż do montażu na wskazanym miejscu. Proponujemy zawsze atrakcyjne ceny, adekwatne do wysokiej jakości produktu i dopasowanie go do indywidualnych oczekiwań i zapotrzebowania.

Zalety posiadania pawilonów magazynowych

Płyty warstwowe, z jakich przygotowujemy kontenery magazynowe oraz pawilony, są materiałami uniwersalnymi, a ze względu na doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną rewelacyjnie sprawdzają się jako obiekty magazynowe, oraz biurowe. Zastosowanie płyt pozwala uzyskać w zasadzie dowolny rozmiar i kształt obiektu, bez wpływania na jego bezpieczeństwo czy komfort użytkowania. Magazyn z płyty warstwowej stwarza niezliczoną ilość możliwości i sposobów rozbudowy obiektu w miarę rozrastania się firmy i zwiększania się jej zapotrzebowania na przestrzeń roboczą. Pawilony magazynowe nadają się praktycznie do każdego rodzaju działalności, również tej wymagającej zachowania szczególnych warunków pracy. Płyty warstwowe są ognioodporne, dzięki czemu zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Można też z łatwością dopasować ich estetykę do otoczenia.

Dlaczego my?

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która będzie w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta. Nasza firma zajmuje się produkcją pawilonów już od długiego czasu. Do każdego zamówienia podchodzimy w indywidualny sposób by nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Charakteryzujemy się terminowością i sumiennością i zawsze staramy się by produkt był dostosowany do potrzeb i wymogów klienta. Pawilony możemy wykonać w różnej konfiguracji oraz kolorystyce, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Opinie naszych klientów

Piotr
Piotr
Czytaj więcej
Firma Novi Pawilony i Pani Ewelina- koordynator biura jest godna polecenia. Obsługa Klienta przez Panią Ewelinę na najwyższym poziomie. Polecam w 100%, bardzo dobra współpraca, miły i szybki kontakt oraz rzetelne podejście do sprawy. Tak trzymać Pani Ewelino. Pozdrawiam
Dorota Gogolewska
Dorota Gogolewska
Czytaj więcej
Bardzo dziękuję Pani Ewelinie Ciesielskiej za pomoc w realizacji postawienia mojego pawilonu na działce. Czułam się bezpieczna i zaopiekowana poprzez cierpliwą i ciepłą relację, oraz profesjonalne doradztwo. Gorąco polecam tą firmę.
Pawilon stoi i ma się dobrze 🙂👍👍👍
Andrzej Aranowski
Andrzej Aranowski
Czytaj więcej
Pawilon wykonany zgodnie z umową, szybko i rzetelnie.
Polecam.
Grażyna kuszykmorawska
Grażyna kuszykmorawska
Czytaj więcej
Firma Novi Pawilony jest godna polecenia,Pani Ewelina do klienta podchodzi indywidualnie i w 100% pomaga w załatwieniu wszelkich spraw .Polecam wszystkim, miłego dnia życzę.
Jędrzej Rumieńczyk
Jędrzej Rumieńczyk
Czytaj więcej
Długo zastanawiałem sie nad zakupem pawilonu, dopiero firma Novi Pawilony przekonała mnie do kupna i nie żałuję! Mam świetne biuro, a wszystko dzięki fachowemu doradztwu ze strony pracowników Novi. Gorąco polecam, jeśli ktoś sie jeszcze zastanawia.
Poprzedni
Następny

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Na stronie pytania i odpowiedzi znajdziesz pełną listę najczęściej zadawanych pytań, którą na bieżąco aktualizujemy. Oferujemy wyczerpujące odpowiedzi, abyś mógł lepiej zrozumieć nasze innowacyjne pawilony z płyty warstwowej. Bez względu na to, czy interesuje Cię montaż, parametry techniczne czy dostępność, nasze FAQ dostarcza klarownych informacji, abyś mógł podejmować świadome decyzje.
Jakie są koszty magazynów z płyty warstwowej i co wpływają na ich cenę?
Ostateczny koszt pawilonów magazynowych będzie zależał od wielkości i skomplikowania projektu oraz wykorzystanego rodzaju płyty warstwowej. W celu uzyskania dokładnej wyceny najlepiej skonsultować się z naszymi doświadczonymi specjalistami w dziedzinie magazynów z płyty warstwowej.
Czas realizacji dla mniejszych magazynów kontenerowych z płyty warstwowej wynosi do 5 tygodni, jednak dla większych projektów czas ten może być znacznie dłuższy.
Mniejsze magazyny z płyty warstwowej (do 3m szerokości i 9m długości) mogą być transportowane w całości przy użyciu standardowych samochodów ciężarowych. W przypadku większych magazynów, są one transportowane w częściach i montowane na miejscu.