Kontenery szatniowe

Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania

Kontenery szatniowe to miejsca służące jako przestrzeń do przebierania się. Są one bardzo często wykorzystywane w miejscach publicznych, takich jak szkoły, hale sportowe, stadiony czy baseny, a także na placach budowy. Istotnym elementem wyposażenia szatniowego są haczyki, czy też szafki, w których można przechowywać rzeczy osobiste, jak odzież czy plecaki. Kontenery szatniowe są praktyczne w użyciu, a dodatkowo zapewniają komfort osobom, które z nich korzystają. Niewątpliwą zaletą pawilonów szatniowych jest łatwość w montażu i demontażu, a także możliwość przenoszenia z jednego miejsca w drugie. Stąd też coraz częściej używane są na placach budowy, czy podczas imprez plenerowych.

Zalety szatni kontenerowych

Zapewnienie kontenerów szatniowych, kiedy zachodzi taka potrzeba, ma wiele zalet. Przede wszystkim zapewniają one wygodę i higieniczne warunki dla pracowników i uczestników wydarzeń. Ponadto kontener szatniowy< jest niezwykle łatwy w utrzymaniu czystości, co jest ważne w przypadku przestrzeni publicznych, gdzie konieczne jest zachowanie odpowiednich standardów dotyczących higieny. Mogą być one wyposażone w zamki i systemy zabezpieczeń, które zwiększają bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy. To bardzo istotne zwłaszcza w przypadku przechowywania wartościowych przedmiotów, jak i sprzętu w środku. Kontenery są też tańsze w użyciu niż budowanie stałych pomieszczeń na potrzeby przechowywania m.in odzieży. Oferujemy pawilony szatniowe, które mogą idealnie sprawdzić się jako szatnie w różnych miejscach. Zapraszamy do kontaktu.

Realizacje naszych pawilonów

Pytania i odpowiedzi

Tak, każda firma dokonująca u nas zamówienia otrzyma fakturę VAT na 23%.
Kontenery charakteryzują się wysoką praktycznością oraz nowoczesnym wyglądem. Pawilon można spersonalizować pod własne potrzeby, w każdym momencie można zmienić lokalizację kontenera.
Kontener ogrzewany jest za pomocą grzejników elektrycznych i klimatyzacji, którą można znaleźć w naszej ofercie.

Po więcej pytań i odpowiedzi zachęcamy do odwiedzenia strony FAQ