Kontenery szatniowe

Kategorie

Skontaktuj się z nami!

Biuro obsługi klienta

Obsługa klienta od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

biuro@novipawilony.pl

Skopiuj adres email

Odpowiemy na Twoje zapytanie jak najszybciej to będzie możliwe. Na wiadomości pozostawione w soboty, niedziele, święta odpowiemy w godzinach pracy.

Kontenery szatniowe to miejsca służące jako przestrzeń do przebierania się. Są one bardzo często wykorzystywane w miejscach publicznych, takich jak szkoły, hale sportowe, stadiony czy baseny, a także na placach budowy. Istotnym elementem wyposażenia szatniowego są haczyki, czy też szafki, w których można przechowywać rzeczy osobiste, jak odzież czy plecaki. Kontenery szatniowe są praktyczne w użyciu, a dodatkowo zapewniają komfort osobom, które z nich korzystają. Niewątpliwą zaletą pawilonów szatniowych jest łatwość w montażu i demontażu, a także możliwość przenoszenia z jednego miejsca w drugie. Stąd też coraz częściej używane są na placach budowy, czy podczas imprez plenerowych.

Zalety szatni kontenerowych

Zapewnienie kontenerów szatniowych, kiedy zachodzi taka potrzeba, ma wiele zalet. Przede wszystkim zapewniają one wygodę i higieniczne warunki dla pracowników i uczestników wydarzeń. Ponadto kontener szatniowy< jest niezwykle łatwy w utrzymaniu czystości, co jest ważne w przypadku przestrzeni publicznych, gdzie konieczne jest zachowanie odpowiednich standardów dotyczących higieny. Mogą być one wyposażone w zamki i systemy zabezpieczeń, które zwiększają bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy. To bardzo istotne zwłaszcza w przypadku przechowywania wartościowych przedmiotów, jak i sprzętu w środku. Kontenery są też tańsze w użyciu niż budowanie stałych pomieszczeń na potrzeby przechowywania m.in odzieży. Oferujemy pawilony szatniowe, które mogą idealnie sprawdzić się jako szatnie w różnych miejscach. Zapraszamy do kontaktu.

Opinie naszych klientów

Piotr
Piotr
Czytaj więcej
Firma Novi Pawilony i Pani Ewelina- koordynator biura jest godna polecenia. Obsługa Klienta przez Panią Ewelinę na najwyższym poziomie. Polecam w 100%, bardzo dobra współpraca, miły i szybki kontakt oraz rzetelne podejście do sprawy. Tak trzymać Pani Ewelino. Pozdrawiam
Dorota Gogolewska
Dorota Gogolewska
Czytaj więcej
Bardzo dziękuję Pani Ewelinie Ciesielskiej za pomoc w realizacji postawienia mojego pawilonu na działce. Czułam się bezpieczna i zaopiekowana poprzez cierpliwą i ciepłą relację, oraz profesjonalne doradztwo. Gorąco polecam tą firmę.
Pawilon stoi i ma się dobrze 🙂👍👍👍
Andrzej Aranowski
Andrzej Aranowski
Czytaj więcej
Pawilon wykonany zgodnie z umową, szybko i rzetelnie.
Polecam.
Grażyna kuszykmorawska
Grażyna kuszykmorawska
Czytaj więcej
Firma Novi Pawilony jest godna polecenia,Pani Ewelina do klienta podchodzi indywidualnie i w 100% pomaga w załatwieniu wszelkich spraw .Polecam wszystkim, miłego dnia życzę.
Jędrzej Rumieńczyk
Jędrzej Rumieńczyk
Czytaj więcej
Długo zastanawiałem sie nad zakupem pawilonu, dopiero firma Novi Pawilony przekonała mnie do kupna i nie żałuję! Mam świetne biuro, a wszystko dzięki fachowemu doradztwu ze strony pracowników Novi. Gorąco polecam, jeśli ktoś sie jeszcze zastanawia.
Poprzedni
Następny

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Na stronie pytania i odpowiedzi znajdziesz pełną listę najczęściej zadawanych pytań, którą na bieżąco aktualizujemy. Oferujemy wyczerpujące odpowiedzi, abyś mógł lepiej zrozumieć nasze innowacyjne pawilony z płyty warstwowej. Bez względu na to, czy interesuje Cię montaż, parametry techniczne czy dostępność, nasze FAQ dostarcza klarownych informacji, abyś mógł podejmować świadome decyzje.
Ile kosztują kontenery szatniowe w firmie Novi Pawilony?
Ceny kontenerów szatniowych w naszej firmie zaczynają się od 21000zł w podstawowej wersji. Zapraszamy do samodzielnej wyceny za pomocą kalkulatora.
Kontenery szatniowe charakteryzują się wysoką praktycznością oraz nowoczesnym wyglądem. Pawilon można spersonalizować pod własne potrzeby, w każdym momencie można zmienić lokalizację kontenera.
Pawilony szatniowe ogrzewane są za pomocą grzejników elektrycznych i klimatyzacji, którą można znaleźć w naszej ofercie.