Pawilony biurowe (kontenery biurowe)

Kategorie

Skontaktuj się z nami!

Biuro obsługi klienta

Obsługa klienta od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

biuro@novipawilony.pl

Skopiuj adres email

Odpowiemy na Twoje zapytanie jak najszybciej to będzie możliwe. Na wiadomości pozostawione w soboty, niedziele, święta odpowiemy w godzinach pracy.

Zapewnienie odpowiedniej przestrzeni do pracy jest gwarancją wysokiej efektywności. Kontenery z płyty warstwowej są alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań biurowych, są one lekkie, dzięki czemu w razie potrzeby można je przetransportować w inne miejsce, ich montaż jest szybki, a do tego są funkcjonalne. Gwarantujemy, że będą one wykonane z największą dokładnością i estetyką, by miejsce pracy spełniało wymogi klienta i jego pracowników. Mogą być one użytkowane przez cały rok, więc niczym nie różnią się od tradycyjnych budynków. Ich zaletami jest fakt, że nie potrzebujecie dodatkowych pozwoleń budowlanych przez co oszczędzacie swój czas i pieniądze. Najważniejsze dla nas jest wasze zadowolenie, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie oraz z jak największym zaangażowaniem, by zlecenie zrealizować jak najszybciej. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą pawilonów gastronomicznych.

Nowoczesne kontenery biurowe – alternatywa dla zakupu lub wynajmu tradycyjnych obiektów usługowych

Nowoczesne kontenery biurowe, które wam oferujemy, stanowią bardzo dobre rozwiązanie szczególnie w sytuacji, w której okazuje się, że zakup lub wynajem innego rodzaju budynków użytkowych jest nieopłacalny. Poza tym są to konstrukcje wykonane w zgodzie ze współczesnymi standardami zarówno pod względem ich wyposażenia, jak i zewnętrznego wyglądu. Dzięki temu są w stanie skutecznie zachęcić potencjalnych Klientów do wstąpienia w ich progi, a co za tym idzie – poznania waszej oferty. Nowoczesne kontenery biurowe, które dostarczamy, dobrze sprawdzają się w dużych miastach oraz niewielkich miejscowościach, a na korzystanie z nich decydują się dostawcy produktów i usług z różnych branż.

Duża dowolność w organizacji przestrzeni wewnątrz nowoczesnych kontenerów biurowych

Proponowane przez nas w tym miejscu nowoczesne kontenery biurowe zapewniają swoim użytkownikom na tyle dużo wolnej przestrzeni, aby możliwe było ustawienie w nich, a następnie wykorzystywanie niezbędnych podczas pracy urządzeń. Mamy tu na myśli nie tylko komputery, ale też np. drukarki, ksero i wiele innych sprzętów. Odpowiednie miejsce znajdziecie również dla mebli potrzebnych do komfortowego przebywania w nowoczesnych kontenerach biurowych, a także dla roślin i innego rodzaju dodatków. Ich obecność w pawilonach sprawia, że prezentują się one niczym tradycyjne biura, lecz są zarazem tańsze w utrzymaniu i możliwe do przetransportowania w dowolnej chwili oraz w wybrane miejsce.

Zalety pawilonów biurowych

Pawilony są tanie w budowie oraz w utrzymaniu. Nie wymagają dodatkowych pozwoleń budowlanych, co łączy się z oszczędnością waszego czasu i pieniędzy. Można przenosić je w inne miejsca jeśli wystąpi taka potrzeba. Pawilony wykonane są z wysokiej jakości materiałów, by zapewnić dobrą izolację oraz akustykę. Projekt kontenera jest dostosowany do waszych potrzeb i wymogów. Są to obiekty całoroczne i pod żadnym względem nie różnią się od zwykłych budynków.

Dlaczego warto wybrać pawilon biurowy z płyty warstwowej?

Pawilon biurowy z naszego sklepu Novi Pawilony warto zakupić z kilku powodów. Po pierwsze, jeśli nie ma możliwości postawienia budynku ani wynajęcia lokalu, to jest to doskonałe rozwiązanie. Coraz częściej przedsiębiorcy chcą zapewnić dobrą lokalizację swoim pracownikom, przez co zaczynają decydować się na pawilony biurowe, ponieważ one umożliwiają większy wybór, jeśli chodzi o miejsce na mapie. Kupując taki rodzaj biura, znacząco obniżasz koszta. Wynajmując pomieszczenie, musisz regularnie przelewać właścicielom niemałe pieniądze. Są one wyższe, jeżeli oczekuje się dogodnej lokalizacji. Natomiast budowa własnego biura to kolosalne środki. Z tych wszystkich opcji najlepszą jest pawilon biurowy. Zamontowanie pawilonu nie wiąże się z koniecznością zdobywania pozwoleń na budowę. Takie kontenery biurowe można łączyć i tworzyć z nich szerszą i wygodniejszą przestrzeń biurową, a także bez problemu transportować ją do innej lokalizacji. Takie pawilony biurowe często stawia się w pobliżu pracy budowy.

Wygląd i personalizacja pawilonów biurowych

Wygląd pawilonu handlowego oraz biurowego jest całkowicie dostosowany do klienta. W projekcie mogą znaleźć się dodatkowe okna, wejścia lub inne rozwiązania konstrukcyjne. Każde zamówienie jest wykonane z jak największą dokładnością jak i estetyką, by spełnić wasze wymogi. Lekka konstrukcja kontenerów pozwala na przeniesienie ich w różne miejsca.

Dlaczego my?

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która będzie w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta. Nasza firma zajmuje się produkcją pawilonów już od długiego czasu. Do każdego zamówienia podchodzimy w indywidualny sposób by nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Charakteryzujemy się terminowością i sumiennością i zawsze staramy się by produkt był dostosowany do potrzeb i wymogów klienta. Pawilony handlowe i biurowe możemy wykonać w różnej konfiguracji oraz kolorystyce, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Opinie naszych klientów

Piotr
Piotr
Czytaj więcej
Firma Novi Pawilony i Pani Ewelina- koordynator biura jest godna polecenia. Obsługa Klienta przez Panią Ewelinę na najwyższym poziomie. Polecam w 100%, bardzo dobra współpraca, miły i szybki kontakt oraz rzetelne podejście do sprawy. Tak trzymać Pani Ewelino. Pozdrawiam
Dorota Gogolewska
Dorota Gogolewska
Czytaj więcej
Bardzo dziękuję Pani Ewelinie Ciesielskiej za pomoc w realizacji postawienia mojego pawilonu na działce. Czułam się bezpieczna i zaopiekowana poprzez cierpliwą i ciepłą relację, oraz profesjonalne doradztwo. Gorąco polecam tą firmę.
Pawilon stoi i ma się dobrze 🙂👍👍👍
Andrzej Aranowski
Andrzej Aranowski
Czytaj więcej
Pawilon wykonany zgodnie z umową, szybko i rzetelnie.
Polecam.
Grażyna kuszykmorawska
Grażyna kuszykmorawska
Czytaj więcej
Firma Novi Pawilony jest godna polecenia,Pani Ewelina do klienta podchodzi indywidualnie i w 100% pomaga w załatwieniu wszelkich spraw .Polecam wszystkim, miłego dnia życzę.
Jędrzej Rumieńczyk
Jędrzej Rumieńczyk
Czytaj więcej
Długo zastanawiałem sie nad zakupem pawilonu, dopiero firma Novi Pawilony przekonała mnie do kupna i nie żałuję! Mam świetne biuro, a wszystko dzięki fachowemu doradztwu ze strony pracowników Novi. Gorąco polecam, jeśli ktoś sie jeszcze zastanawia.
Poprzedni
Następny

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Na stronie pytania i odpowiedzi znajdziesz pełną listę najczęściej zadawanych pytań, którą na bieżąco aktualizujemy. Oferujemy wyczerpujące odpowiedzi, abyś mógł lepiej zrozumieć nasze innowacyjne pawilony z płyty warstwowej. Bez względu na to, czy interesuje Cię montaż, parametry techniczne czy dostępność, nasze FAQ dostarcza klarownych informacji, abyś mógł podejmować świadome decyzje.
Ile kosztuje kontener biurowy w firmie Novi Pawilony?
Ceny kontenerów biurowych w naszej firmie zaczynają się od 21000zł w podstawowej wersji. Zapraszamy do samodzielnej wyceny za pomocą kalkulatora.
Biuro obsługi klienta jest dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.
Pawilon biurowy ogrzewany jest za pomocą grzejników elektrycznych i klimatyzacji, którą można znaleźć w naszej ofercie.