PAWILONY Z PŁYTY WARSTWOWEJ

Nowoczesne, lekkie i mobilne budownictwo użytkowe cieszy się w Polsce stale rosnącą popularnością. Nic dziwnego – potencjał wykorzystania pawilonów z płyty warstwowej jest praktycznie nieograniczony. Mogą one znaleźć zastosowanie jako obiekty biurowe, handlowe, gastronomiczne, służyć jako stróżówki i nie tylko – nie sposób wymienić wszystkich pomysłów na ich wykorzystanie.

Ich zaletą jest lekka konstrukcja, szybki montaż i możliwość, w razie potrzeby, sprawnego transportu do innej lokalizacji. Pawilony z płyty warstwowej stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych budynków, w których przypadku czas i pieniądze włożone w ich budowę lub remont oraz szereg problemów napotykanych po drodze, stoją zwykle na przeszkodzie w sprawnej realizacji pomysłu na biznes.

Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania

Różnorodne, trwałe, estetyczne i tanie pawilony z płyty warstwowej

Oferowane przez nas pawilony z płyty warstwowej są obiektami całorocznymi. Charakteryzują się profesjonalną, solidną i trwałą konstrukcją oraz wysoką funkcjonalnością. Zapewniamy szeroki wybór różnorodnych projektów, spośród których będziesz mógł wybrać ten najlepiej spełniający Twoje oczekiwania, które mogą się różnić w zależności od funkcji, jaką ma spełniać Twój pawilon. Ponadto istnieje możliwość dostosowania obiektu do indywidualnych potrzeb klienta poprzez doposażenie w dodatkowe ścianki działowe, drzwi, witryny, okna, rolety, klimatyzację, łazienkę z WC i inne udogodnienia. Nie zapominamy przy tym o atrakcyjnym designie pawilonów – oferujemy duży wybór rozwiązań estetycznych i kolorystycznych. A to wszystko w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Jesteśmy przekonani, że wśród wielu propozycji znajdziesz idealną dla prowadzenia wybranej przez Ciebie działalności.

Trwała i solidna konstrukcja

Warunki pogodowe często nie sprzyjają przenośnym, mało stabilnym altanom czy stoiskom. pawilony z płyty warstwowej dadzą Ci gwarancję, bezpieczeństwo i pewność, że konstrukcja się nie zawali i przetrwa zmienną aurę. Takie rozwiązanie ważne jest szczególnie wtedy, kiedy wiemy, że warunki na zewnątrz nie będą sprzyjające. Nasze solidne i nowoczesne pawilony to niezwykle szybkie i komfortowe rozwiązanie. Możesz wybrać m.in. ich kolor oraz inne elementy, które pozwolą na ich maksymalną personalizację. Ogromną zaletą obiektu jest to, że w razie potrzeby pawilony z płyty warstwowej można przenosić, bez żadnego uszczerbku i straty dla jego wyglądu.

Komfort i wygoda – nowoczesne pawilony

Jeśli cenisz sobie solidne konstrukcje, zgłoś się do nas po nasze nowoczesne pawilony z płyty warstwowej. Wykonamy, przywieziemy i złożymy dla Ciebie bezpieczny obiekt, w którym będziesz mógł przyjąć kontrahentów, zorganizować spotkanie czy spokojnie popracować. Pawilony z płyty warstwowej są nie tylko rozwiązaniem tymczasowym, ale mogę też pełnić funkcję całoroczną. pawilony z płyty warstwowej są rozwiązaniem nowoczesnym i doskonale prezentują  się wizualnie. W środku można zamontować niemal wszystko: przy dłuższym użytkowaniu prysznic, praktyczną ściankę działową, dodatkowe gniazdka, przeszklone drzwi. Takie przenośne obiekty są doskonałą alternatywą dla wynajmu i comiesięcznych opłat za przestrzeń. pawilony z płyty warstwowej są spersonalizowane i wykonane specjalnie dla Ciebie.

Pawilony z płyty warstwowej z naszej oferty

Pawilony z płyty warstwowej, które przygotowaliśmy w naszej ofercie sprostają oczekiwaniom klientów, którzy poszukują solidnej, wytrzymałej i jednocześnie mobilnej konstrukcji. Wybór konkretnego modelu zależy od potrzeb. Zainteresowaniem cieszy się pawilon wyposażony w drzwi aluminiowe z przeszkleniami na całej długości ściany, bądź z elementami przeszklenia ograniczonymi do standardowych okien na bocznych ścianach. Wszystkie modele można doposażyć w rolety klimatyzację wraz z montażem i kompletną łazienką. Po szczegóły wyceny zachęcamy do indywidualnego kontaktu.

Dlaczego my?

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która będzie w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta. Nasza firma zajmuje się produkcją pawilonów już od długiego czasu. Do każdego zamówienia podchodzimy w indywidualny sposób by nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Charakteryzujemy się terminowością i sumiennością i zawsze staramy się by produkt był dostosowany do potrzeb i wymogów klienta. Pawilony możemy wykonać w różnej konfiguracji oraz kolorystyce, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Realizacje naszych kontenerów

Pytania i odpowiedzi

Ceny pawilonów z płyty warstwowej w naszej firmie zaczynają się od 19000zł w podstawowej wersji. Zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez formularza.

Pawilony charakteryzują się wysoką praktycznością oraz nowoczesnym wyglądem. Pawilon można spersonalizować pod własne potrzeby, w każdym momencie można zmienić lokalizację kontenera.

Kontener ogrzewany jest za pomocą grzejników elektrycznych i klimatyzacji, którą można znaleźć w naszej ofercie.

Po więcej pytań i odpowiedzi zachęcamy do odwiedzenia strony FAQ