Pawilony Gastronomiczne (Kontenery Gastronomiczne)

Street Food-amico

Pawilony gastronomiczne są alternatywą, dla tradycyjnych budynków. Pawilony wykorzystane w przestrzeni gastronomicznej stanowią reklamę samą w sobie. Oferujemy pawilony spełniające wymogi sanepidowskie. Projekty są całkowicie spersonalizowane, by spełniały oczekiwania i wymogi waszej działalności. Wybudowanie lokalu wiąże się z ogromnymi kosztami, które możecie zmniejszyć decydując się na wybudowanie pawilonu gastronomicznego. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą pawilonów biurowych.

Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania

Na dobry początek i nie tylko – kontenery gastronomiczne

Marzysz o własnym biznesie w branży gastronomicznej, jednak ceny lokali sprawiają, że jest to dla Ciebie nieosiągalne? A może wolisz być niezależny i chcesz zacząć od czegoś małego, bez konieczności brania kredytu? Przy pomocy pawilonu gastronomicznego wystartujesz o wiele taniej, niż kupując bądź wynajmując własny lokal. Z takiego typu kontenerami Twój biznes zacznie także szybciej się rozrastać. Wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce oraz załatwić odpowiednie formalności związane z postawieniem własnego pawilonu. Nie musisz martwić się wyposażaniem go dodatkowo w sprzęt wymagany przez sanepid.

Zalety Pawilonów Gastronomicznych

Kontenery gastronomiczne z płyty warstwowej są świetnym rozwiązaniem jako mobilne punkty. Można zatem łatwo przetransportować taki pawilon na przykład na różnego rodzaju targi lub festyny, a także – zmienić po prostu jego stałą lokalizację. Ktoś wypowiedział Ci umowę na placu, gdzie stał Twój pawilon? Z lekkim, mobilnym i wyposażonym już kontenerem o wiele łatwiej przeniesiesz się w inne miejsce, niż znajdziesz nowy lokal do wynajęcia. Kontenery gastronomiczne sprawdzają się na przykład jako budki z lodami, hot-dogami czy pieczonymi kurczakami, jednak jeżeli masz zupełnie inny pomysł na to, co będziesz serwować ze swojego pawilonu – możesz go zrealizować. Niewątpliwym atutem są także wspomniane już wyżej koszty rozpoczęcia działalności. Ponadto – dany lokal sam musisz dostosować do wymogów sanepidu albo poszukiwać już przystosowanego. Mobilne pawilony gastronomiczne znacznie łatwiej jest przystosować, abyś mógł prowadzić w nich tego typu działalność. Pawilony gastronomiczne są niezwykłą oszczędnością czasu oraz pieniędzy, gdyż nie wymagają pozwoleń budowlanych, a koszty ich wybudowania i utrzymania są o wiele mniejsze w porównaniu z tradycyjnymi budynkami. Nasze pawilony handlowe i gastronomiczne spełniają wszystkie wymogi sanitarne. Są one również niezwykle lekkie, dzięki czemu można przenieść je w inne miejsce.

Pawilon gastronomiczny – miejsce na dobrą restaurację

Warto zwrócić uwagę na to, że pawilon gastronomiczny w żaden sposób nie jest gorszy od lokalu, który znajduje się w budynku. Takie obiekty powstają praktycznie na całym świecie i cieszą się sporą popularnością. Dzieje się tak, ponieważ jest to stosunkowo niski koszt, jeśli chodzi o montaż. Dużym plusem jest to, że stawiając takie pawilony gastronomiczne, nie trzeba mieć pozwolenia budowlanego. 

Masz już w planach otworzyć swoją działalność? Restaurację, kawiarnię, pub? Jeśli chcesz obniżyć koszta swoich wydatków, to postaw na pawilon gastronomiczny. Jego cena jest korzystniejsza niż comiesięczne płacenie za wynajem lokalu lub pokrycie kosztów budowy nowego budynku. Tak samo jeśli chodzi o wygląd, to będzie on bardziej nietypowy, co dodatkowo może przyciągnąć klientów. Pawilony gospodarcze pozwalają na to, że można powiększać swój lokal w dowolny sposób. Przeszklenia oraz nowoczesne elementy sprawiają, że pawilony wpisały się już na stałe w wygląd przestrzeni miejskiej.

Jakie wyposażenie mają pawilony gastronomiczne?

Dostępne w naszej ofercie pawilony gastronomiczne mają różne wymiary i wyposażenie. Przygotowaliśmy elastyczną ofertę, która pozwoli na wybór najlepszego rozwiązania. Wykonane z najlepszych materiałów doskonale sprawdzą się bez względu na porę roku. Nasi klienci wybierają modele wyposażone w drzwi aluminiowe z przeszkleniem, bądź dodatkowe drzwi stalowe. Zainteresowaniem cieszy się również opcja witryn w zależności od potrzeb, okna otwierane lub uchylane i zaopatrzenie w roletę zabezpieczającą drzwi i okna. Oczywiście dbając o komfort i wygodę oferujemy również instalację kompletnej łazienki z prysznicem i montaż wygodnej w obsłudze klimatyzacji z funkcją grzania.

Projekt 3D czarno-niebieskiego pawilonu - kontenera z płyty warstwowej Novi #8

Wygląd i personalizacja Pawilonów Gastronomicznych

Wygląd pawilonu jest całkowicie dostosowany do klienta. W projekcie mogą znaleźć się dodatkowe okna, wejścia lub inne rozwiązania konstrukcyjne. Każde zamówienie jest wykonane z jak największą dokładnością jak i estetyką, by spełnić wasze wymogi. Lekka konstrukcja kontenerów pozwala na przeniesienie ich w różne miejsca.

Dlaczego my?

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która będzie w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta. Nasza firma zajmuje się produkcją pawilonów już od długiego czasu. Do każdego zamówienia podchodzimy w indywidualny sposób by nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Charakteryzujemy się terminowością i sumiennością i zawsze staramy się by produkt był dostosowany do potrzeb i wymogów klienta. Pawilony możemy wykonać w różnej konfiguracji oraz kolorystyce, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Realizacje naszych kontenerów gastronomicznych

Pytania i odpowiedzi

Koszt kontenera gastronomicznego w naszej firmie zaczynają się od 19000zł w podstawowej wersji. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularza.

Kontener gastronomiczny z płyty warstwowej charakteryzują się wysoką praktycznością oraz nowoczesnym wyglądem. Pawilon jest spersonalizowany pod każdego z naszych klientów, w każdym momencie można zmienić lokalizację kontenera.

Ogrzewanie Pawilonu gastronomicznego zapewniają elektryczne grzejniki i klimatyzacja.

Po więcej pytań i odpowiedzi zachęcamy do odwiedzenia strony FAQ