O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która zna potrzeby swoich Klientów i potrafi je zrealizować… czytaj dalej a zrozumiesz co mamy na myśli !

Ponad 10 lat na Polskim ryku, setki zrealizowanych projektów, ciągły rozwój i zdobywanie doświadczenia, czynią z Nas godnego zaufania partnera, który z wielkim zaangażowaniem pomoże stworzyć Twój budynek.

Posiadamy 2 cechy dzięki, którym zostawiamy konkurencje w tyle, a mianowicie: 

WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTU + WYSOKA JAKOŚĆ OBSŁUGI KLIENTA 

Jest to możliwe dzięki temu że posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników takich jak doradcy obsługi klienta, którzy poznają Twoje potrzeby i pomogą w doborze odpowiedniego produktu, a także monterzy, których zadaniem jest budowa z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i kontrola jakości na każdym etapie produkcji.

Koniec przechwałek, lepiej zobacz jak wygląda współpraca z nami:

  1. Kontakt – Poznajemy Twoje wszelkie potrzeby i oczekiwania
  2. Oferta – Przesyłamy wstępny kosztorys wraz z wizualizacjami w paru wariantach. Pamiętaj że jesteś naszym najważniejszym klientem dlatego otrzymujesz profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego budynku.
  3. Umowa – Przejrzyste warunki / zero ukrytych kosztów / brak szczegółów zapisanych małym druczkiem – wszystko czarno na białym. Szanujemy Twój czas i pieniądze dlatego nie stosujemy tanich chwytów.
  4. Realizacja – Dotrzymane terminy / produkt zgodny w 100% z umową. Zapewniamy transport oraz montaż na terenie całej Polski.

Na tą chwilę to wszystko, jeżeli możemy Ci w czymś pomóc lub odpowiedzieć na jakieś pytania skontaktuj się z nami!

… a i nie zapomnij zajrzeć do zakładki galeria gdzie posiadamy zdjęcia realizacji oraz wizualizacji, które mogą Cię zainspirować przy wyborze Twojego pawilonu.

Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania